اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَ فی کُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

جهت احداث شهرک بنکداران موادغذائی قم همکاری و مساعدت کلیه ادارات ذیربط لازم است

۰

با توجه به مصوبه کمیسیون محترم نظارت که صدور پروانه کسب عمده فروشی جهت خیابانهای پر تردد قم از جمله خیابان مولوی و هدف و ….. را ممنوع اعلام نموده ، ساخت شهرک بنکداران و عمده فروشان مواد غذائی استان قم می بایست در اولویت قرار گیرد .در این راستا اتحادیه بطور جدی پیگیر این امر میباشد .

در این راستا جلسات متعددی توسط آقای صحفی رئیس اتحادیه بنکداران قم با ادارات و سازمانهای ذیربط  از جمله مسئولین محترم سازمان صنعت ، معدن و تجارت و شرکت شهرکها و سازمان میادین و روسای اتحادیه های نمایشگاه اتومبیل و خدمات اتومبیل و غیره برگزار گردید که مقرر گردید مسئولین محترم  و روسای اتحادیه های ذیربط پیگیر این امر مهم  باشند  .

یکی از اولویتهای شهرک بنکداران با توجه به  اینکه تامین مایحتاج عمومی و انواع مواد غذائی و لبنیات و  بهداشتی  توسط این صنف  صورت میگیرد   ، دور نبودن شهرک و دسترسی آسان  که سبب کم شدن هزینه حمل ونقل جهت سوپرمارکتها و فروشگاهها شده و  سبب ترغیب و تشویق کلیه عمده فروشان و بنکداران  سراسر شهر به  انتقال به این مرکز و موجبات خرید آسان و با قیمت مناسب جهت کلیه همشهریان محترم فراهم میگردد .

طی بررسی های بعمل آمده چنانچه حمایتهای لازم انجام گیرد ، میتوان با مساعدت و همکاری مسئولین محترم و ادارات ذیربط زمین مناسبی در حاشیه کمربندی جهت این امر در نظر گرفت تا بتوان شهرکی اختصاصی جهت عمده فروشان و بنکداران مواد غذائی  قم و دیگر صنوف مرتبط احداث نمود که کلیه شرکتهای پخش مواد غذائی و بهداشتی و داروئی و فروشندگان ظروف یکبار مصرف و حتی انبارها و خدمات انبارداری وسردخانه ها و غیره را در این شهرک مستقر نمود و خدمتی بزرگ به شهر کریمه اهلبیت (س) و مردم انقلابی استان شهید پرور قم نمود .   انشاالله 

ارسال نظر