اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَ فی کُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

درخواست اتحادیه جهت احداث شهرک بنکداران مواد غذائی در قم

۰

اتحادیه بنکداران قم طی  مکاتباتی  با استاندار محترم استان قم و ریاست محترم سازمان صنعت معدن تجارت قم و اتاق اصناف ، ضمن اعلام نیاز استان قم به احداث شهرک بنکداران  در حاشیه شهر با کلیه امکانات ، جهت انتقال کلیه عمده فروشان مواد غذائی ، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری اعلام نموده است .

در این  مکاتبات آمده است : با توجه به اینکه بنکداران و عمده فروشان در خیابانهای پرتردد و مرکزی شهر از جمله : بازار ، خیابان هدف ، خیابان مولوی و حائری و عماریاسر ، خیابان آذر و میدان کهنه و …..  مشغول فعالیت کسبی می باشند و بدلیل تردد کامیون و تخلیه و بارگیری تریلی و کامیون و انواع وانت ، موجبات مسدود شدن خیابان و ایجاد ترافیک سنگین میگردند .

از سوی دیگر چون این صنف وارد کننده و توزیع کننده کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی می باشند ، می بایست  جهت رفاه شهروندان و کسبه ، مکانی در حاشیه شهر با نزدیکترین سطح دسترسی به مرکز شهر جهت این امراختصاص یابد که سوپرمارکتها و فروشگاهها در سطح شهر با مشکل تهیه کالا مواجه نگردند  . ضمنا با انتقال این صنف به شهرک بنکداران مواد غذائی میتوان کمک  بزرگی به حل مشکل ترافیک شهر و رفع مزاحمت جهت همشهریان گرامی نمود .

ارسال نظر