اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَ فی کُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

سال 1395 (سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل )را تبریک عرض می نمائیم

۰

سال جدید را به همه همکاران محترم ، اعضای محترم اتحادیه صنف بنکداران مواد غذائی قم و کلیه همکاران گرامی در سراسر کشور تبریک عرض نموده ، دوام سلامت و توفیق روز افزون همه عزیزان را در راه پیشبرد اقتصاد کشور ، در این سال که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نام گذاری گردید را داریم .

امید است که در سال 1395 شاهد پیشرفت اقتصادی کشور و خروج کامل از رکود اقتصادی و شاهد بازاری پویا و پر نشاط باشیم .

از آنجا که بنکداران و عمده فروشان مواد غذائی ، توزیع کننده و پخش کننده کالای اساسی و سبد مصرفی خانوار در سراسر کشور میباشند وظیفه بسیار مهمی بر عهده دارند که امیدواریم با اصلاحیه جدید قانون مالیاتها و همکاری صمیمانه مسئولین محترم سازمان امور مالیاتی با این قشر زحمتکش که تامین کننده مواد غذائی می باشند ، شاهد رفع مشکلات این صنف و رونق و نشاط و شادابی در بازار مواد غذائی باشیم.  

طی ملاقاتی که با جناب آقای دکتر تقوی نژاد ریاست سازمان امور مالیاتی کشور و چند تن از معاونین محترم ایشان بهمراه دیگر اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف قم داشتیم ، مشکلات صنف عمده فروشان مواد غذائی و سایر صنوف بایشان اعلام گردید و ایشان توضیحاتی در مورد قانون جدید مالیاتها و بخشودگی هایی که در قانون جدید لحاظ گردیده است ارائه نمودند و همچنین وعده پیگیری و رفع مشکلات اصناف را دادند . 

امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد رفع موانع تولید و توزیع باشیم و سال جدید را با تلاش و کوشش جهت شکوفائی اقتصاد آغاز نمائیم .  انشاالله 

                                                        ریاست اتحادیه بنکداران و عمده فروشان مواد غذائی قم –  سید ابراهیم صحفی

    نوروز  1395

 

 

 

logo2

                                                                        

ارسال نظر