اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَ فی کُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

نیاز به مساعدت وکمک مسئولان محترم استان قم جهت احداث شهرک بنکداران قم

۰

پس از چند ماه بحث و بررسی و برگزاری جلسات متعدد با مسئولین محترم استان ، و درخواستهای اتحادیه بنکداران ، نقشه جدید شهرک و تقسیم بندی قطعات به متراژهای مورد درخواست اعضای این صنف ،  با خیابانهای عریض حدود 45 متری جهت بررسی و اخذ تصمیمات تحویل ریاست اتحادیه گردید .

با توجه به درخواست اتحادیه و نیاز اعضا به خیابانهای عریض جهت تردد و تخلیه و بارگیری تریلی و کامیون ،  خیابانهای شهرک تا حدود  45  متر عریض گردید .

این امر سبب پرت شدن حدود هشتاد هزار متر زمین از زمینهای قابل فروش و واگذاری گردیده و شرکت شهرکهای صنعتی با توجه به پرت زمین و هزینه های احداث خیابانهای جدید  ،  افزایش قیمت زمینها ی شهرک را مطرح نموده است .

در شهرک فوق تاکنون حدود  140 میلیارد تومان هزینه احداث شهرک ، توسط شرکت شهرکهای صنعتی انجام شده است و شهرک دارای کلیه امکانات  از جمله آب ، فاضلاب ، برق ، گاز و تلفن و خیابان کشی و جدول گذاری و ….. می باشد .

و پس از توافق و امضا تفاهم نامه فیمابین اتحادیه و شرکت شهرکهای صنعتی استان قم ، زمینهای شهرک صرفا با معرفی نامه اتحادیه بنکداران قم به متقاضیان واگذار میگردد .

با توجه به موقعیت شهرک که در ابتدای اتوبان قم – تهران قرار دارد و با داشتن کلیه امکانات و خیابانهای حدود 45 متر و قطعات از 500 متر به بالا محل بسیار مناسبی جهت کسب و کار عمده فروشان مواد غذائی قم میباشد .

در مورد قیمت زمینهای شهرک ، تاکنون به نتیجه نهائی نرسید ایم ولی به محض انجام گرفتن توافق باطلاع کلیه اعضای محترم خواهد رسید .

امیدواریم که مسئولین محترم استان قم ، با توجه به مشکلات عدیده ترافیکی شهر قم و مشکل تردد و تخلیه و بارگیری انواع تریلی و کامیون و کامیونت مواد غذائی در مرکز شهر و خیابانها و  وجود انبارهای مواد غذائی و بنکداری ها در سطح شهر ، با اتحادیه کمال مساعدت و همکاری را داشته باشند تا با کمک و همراهی کلیه عمده فروشان مواد غذائی بتوانیم قدمی در راه پیشرفت و آرامش شهر کریمه اهلبیت (س) و خدمت به زائران محترم آن حضرت و مسجد مقدس جمکران برداریم .

 

ارسال نظر