اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَ فی کُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

گلایه بنکداران موادغذایی از عدم واگذاری زمین وصدورمجوزساخت درشهرک بنکداران قم

۰

با گذشت بیش از سه سال از انعقاد تفاهم نامه این اتحادیه با شرکت شهرکهای صنعتی و واگذاری و فروش زمین به اعضای اتحادیه بنکداران، شرکت شهرکهای صنعتی به تعهدات خود مبنی بر صدور مجوز ساخت سالن و دفتر و همچنین واگذاری زمین به متقاضیان جدید عمل نمی کند و این موضوع سبب گلایه اعضای این صنف شده است .

با توجه به مصوبات و تاکیدات ادارات ومسئولان محترم در خصوص ساخت شهرکهای صنفی تخصصی در سالی که بفرموده رهبر معظم انقلاب سال رونق تولید نامگذاری شده است با هدف رونق تولید و حمایت از تولیدات داخلی و اشتغالزائی ، جلوگیری و اخلال در اجرای این پروژه بزرگ استانی سوالات زیادی را مطرح نموده است .

با عنایت به اینکه مرکز عمده فروشی موادغذائی قم در هسته مرکزی شهر مانند خیابان مولوی ، خ هدف ، حائری ، عمار یاسر و.. می باشد و عبور و مرور و تخلیه و بارگیری انواع کامیون و تریلی سبب بروز مشکلات عدیده ای جهت ساکنین این مناطق و مسدود شدن مسیر تردد آمبولانس های بیمارستان آیت ا… گلپایگانی گردیده است .

بدلیل عدم صدور مجوز ساخت و ساز توسط شرکت شهرکهای صنعتی طی سه سال گذشته و بدلیل افزایش شدید قیمت های ساخت و ساز طی این مدت ،بنکداران متحمل ضرر و زیان زیادی شده اند .

شایسته است که مسئولان و مدیران محترم جهت تعیین تکلیف و رفع مشکل و صدور مجوز ساخت و ساز و راه اندازی طرح احداث شهرک بنکداران و عمده فروشان مواد غذائی قم دستورات لازم را صادر نمایند .

ارسال نظر